פנטלופט 6 חדרים בחריש 

 

תכנון מטבח ועיצוב פנטלופט מהמם בחריש.

הלקוחות: זוג + 2

צילום: אמיר ארליך

 

הלקוחות רכשו דירה מקבלן והגיעו אלי לאחר מסירת המפתח. בהתחלה ביקשו רק עזרה בתכנון המטבח אבל מהר מאוד החליטו "ללכת על הכל"

 

אין דבר יותר מרגש בסוף פרויקט מלקבל מילים חמות כאלו מהלקוחות:

 

"אני וחיים זה צוות מנצח, אנחנו יודעים שאנחנו יודעים לעבוד טוב ביחד, לקחת החלטות, לבצע, לשחרר שצריך ולהתעקש שאפשר, לכן לפני המעבר לבית החדש לא העלינו על דעתנו שנזדקק לעזרת מעצבת או במילים אחרות "פחחח קטן עלינו".
אבל מחשבות לחוד ומציאות לחוד, בהגיענו לשלב בחירת ועיצוב המטבח מצאנו עצמנו עומדים מול דף ריק, לא יודעים מאיפה להתחיל, וזה עוד לפני קבלת החלטות על חומרים וצבעים.
בלי להתבלבל פנינו ליעל בבקשה לפגישה על מנת לעצב לנו את המטבח, משם הכל היסטוריה, הבנו מהר מאוד את האיכויות, העין והידע של יעל

החלטנו שיש לנו אוצר ביד וחבל להשתמש בו רק למטבח, סיכמנו עם יעל על עיצוב הבית כולו או במילים אחרות "כוסאומו אנחנו הולכים על כל הקופה".
עבדנו ביחד לילות כימים, אינספור הודעות ,תמונות ,שאלות וכמובן איך אפשר בלי ימי קניות מיוזעים שבהם יעל מכווינה, מייעצת וסוגרת הכל עם בעלי המקצוע, לנו רק נשאר לחתום ולשלם.
כל חלום ופנטזיה יעל הייתה שם להקשיב לבדוק, למדוד ,לשרטט, להביע דעה ולהפוך עולמות כדי שנהיה מרוצים, עוד סקיצה ועוד אחת עד שהכל יסתדר בדיוק כדי שכולם יהיו מרוצים תוך שמירה על התקציב כמובן.
יעל הפכה במהירות לבת משפחה ולעיתים גם מגשרת זוגית או יועצת פיננסית.
אנחנו קיבלנו את המתנה הכי גדולה שיכולנו לבקש, בית שכיף ונעים לשהות בו, חלום לבשל ולארח בו, אנו כל כמה ימים מחדש מתפלאים ואומרים אחד לשני "יא אללה איזה כיף פה". מוזמנים להציץ בתמונות ובכל היופי הזה - האחת והיחידה יעל יגר

 

 

ספקים:

סלון: הום פיקס חדרה

מטבח: נגיעה בעץ- דודו בנבניסטי

נגרות ארונות: מורן קלאורה-נגרות בהתאמה אישית

וילונות: בני זוהר

תאורה: אי. אר. לייטנינג

ארונות אמבט: יער פביו

תמונה בסלון: נעמה סגל

אקססוריז: איקאה, קניון המתנות והתמונות, קלין האוס, קיטצ׳אין,